Khaleesi

29. červenec 2013 | 08.40 |

Jak už jsem zmiňovala v minulém článku, díky mému podvrknutému kotníku, který ošklivě natekl a nedalo se s ním nikam jít, jsem strávila celý jeden den na zahradě vily Eleny u korálků.

Zahrada

Jeden den jsem měla úplně celý pro sebe bez pocitu, že bych měla dělat něco užitečnějšího než jen korálkovat. Mohla jsem totiž jen korálkovat a číst, zatímco zbytek rodiny vyrazil na výlet k Teryho chatě (snad jsem to napsala dobře) a přivlekl se domů večer na pokraji sil. Měli za sebou výstup ze Skalnatého plesa, přes Zamkovskeho chatu na Teryho chatu (Týnka ji přejmenovala na Tereniho chatu) a pak nějakých 1200 výškových metrů sestup kolem koryta Studeného potoka dolů.

Náhrdelník Khaleesi (jméno jsem si vypůjčila z nějaké knížky a znamená to královna) jsem ušila za ten den téměř celý, zbývalo dodělat jen kousek spirály a zapínání, což jsem zvládla během dvou dalších večerů.

Khaleesi - celý

Následující den jsem kotník stáhla obinadlem a pajdající jsem se rozhodla, že přece nebudu sedět na zahradě, i když i tam bylo moc hezky, a jeli jsme navštívit Slovenský ráj. Víc ukorálkovat jsem toho tedy už nestihla.

Ještě v detailu:

Khaleesi

Minerál uprostřed mi byl prodaný jako sirenevit a je z ruského poloostrova Kola. Mně připomíná čaroid.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Khaleesi boudicca®pise.cz 29. 07. 2013 - 19:58