Ledová královna

19. říjen 2013 | 09.28 |

Tento náhrdelník s achátem dokonalého tvaru vznikal úplně živelně, bez předchozí vize, což se mi moc často nestává. Většinou alespoň tuším, jak by měl výsledný šperk vypadat . Nejprve jsem ho jednoduše obšila průhledným rokajlem, aby vynikl jinak docela nevýrazný achát, pak jsem přemášlela co s ním dál. Zkusila jsem herink (což je druh korálkářského stehu) a kolem achátu vznikla pavučinka, která mi připomíná límec Ledové královny. Pro představu - obšití minerálu i s ledovou krajkou mi zabralo 4 hodiny.

Ledova kralovna

Bohužel se náhrdelník nedal vůbec nafotit, a to jsem měla přímo ideální podmínky - slunečno, byl víkend, takže jsem mohla fotit ráno, kdy máme v ložnici nejvíce světla. Ale průhledný rokajl je prostě mrška. Takže fotky příšerné, ale snad pro představu budou stačit.

Ledova kralovna 2

Obšití je zase oboustranné, ale je si podobné, takže předpokládám, že se náhrdelník bude stejně nosit jen z jedné strany. Tohle je ta druhá strana, která je více šedá. Límec Ledové královny je krásně plastický, což se mi moc líbí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře