Třpytivky

7. listopad 2014 | 11.11 |

Čas od času mám chuť udělat něco třpytivého, krásného a nechce se mi do žádného velkého díla - na to jsou ideální nášnice se Swarovski. Jsou za večer, někdy stihnu i dvoje, a protože je tu nezměrné množství kombinací, tak to nikdy nebude rutina.

Tyhle modré pěkně odsýpaly:

SW

Zjistila jsem, že mi vždy první náušnice trvá přesně dvakrát tak dlouho než ta druhá - je to tím, že vymýšlím vzor, občas se vracím a pářu. Takže pokud bych sekala náušnice jako Baťa cvičky, tak bych si možná i vydělala. Jenže mě právě baví ten kreativní proces.

Tyto zelené, sice vypadají hodně podobně jako předešlé, ale trvaly mi neskutečně dlouho. Párala jsem je asi pětkrát, z toho jednou už téměř hotové, jenže to nebylo ono, tak jsem bez milosti vypárala korálky až na základ a začínala znovu. Několikrát jsem měla chuť je odložit na druhý den, ale i když jsem byla hodně unavená, tak jsem je musela mít hotové, jinak bych neusnula - dokončila jsem je asi po třech hodinách před půlnocí!

SW Z

V úterý večer jsem stihla dokonce troje náušky - obšité voskované perle jsou takové vděčné. Jedny náušnice trvají asi hodinu a rozhodně nezklamou.

Tyrkysové, mám ráda tuto barvu:

tyrkysáčky

Růžové - připadaly mi zajímavé ty středové voskované perle:

růžovky

a poslední čokoládové - tam jsem použila provlečené korálky, které tvoří jakoby kytičku:

čokoládové

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře