Vlahý letní večer

27. červen 2015 | 09.04 |

Dlouho sem nic nepřibylo, což bylo zapříčiněno jednak mojí zaneprázdněností, kdy jsem téměř týden nešila (nepočítám ukradené půlhodinky) a jednak tím, že tento náhrdelník byl časově náročný (za tu dobu bych ušila dva standardní kousky). Jen ústřední růžičku jsem šila sedm hodin... Nicméně si myslím, že vynaložený čas i námaha za to stály:

letní večer

Tento náhrdelník byl ušitý na přání a měl být inspirovaný létem, dokonce už měl i svoje krásné jméno - Vlahý letní večer.

Letní večer

Pohrála jsem si s detaily - například beruška na modré kytičce, kapky rosy. Snažila jsem se o harmonii a vyváženost jak barevnou, tak i tvarovou. Celý náhrdelník je ušitý pouze z rokajlu, na dozdobení jsem použila říční perle, ohňovky, broušené korálky do středu béžových kytiček a dropsy (kapky rosy). Tady vidíte, že na vytvoření zajímavého náhrdelníku nejsou nutně potřeba žádné třpytivé Swarovski ani jíné exkluzivní korálky, ale stačí jen ty základní, bez kterých se žádná korálkářka neobejde. Na druhou stranu je to vyvážené časem, protože vše si musíte ušít.

letní večer

Dala jsem sem více fotek, protože jsem na náhrdelník hodně pyšná, tak snad mi to odpustíte....

letní večer

Snad se mi dílo povedlo a teď už si jen přeji, aby byla zákaznice spokojená a náhrdelník ráda nosila.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře