Nejen na ples II

20. červenec 2015 | 20.17 |

Nezahálela jsem, i když sem tři týdny nic nepřibylo. Náhrdelník Nejen na ples mi nakonec zůstal doma, protože byl více červený, než měl být. Na dovolenou do Řecka jsem s sebou vezla nezbytně nutné množství korálků pro pokus číslo dvě. Přestože náhrdelník vypadá na první pohled stejně, stejný není - liší se v ušití květinek. Je to hezky vidět v počtu - protože výsledně je jich při stejné délce o dvě méně:

na ples

na ples

Na dovolené bych asi víc než korálky, které, i když jsem jich vezla minimální množství, zabíraly významný podíl povoleného váhového limitu, užila slunečník - především Kristýnka bez slunečníku trpěla. Jenže, kdo to mohl vědět, že na šití nebude skoro vůbec čas a síly! Zatím jsem na dovolené vždy nějaký ten čas měla (když nepočítám letošní zimní dovolenou, kdy jsem byla po lyžování tak zhuntovaná, že jsem byla schopná jen ležet a spát) - asi stárnu. Přestože jsme na Lefkadě strávily dvanáct dnů, byla dovolená příjemně pestrá  a rozhodně jsme se jen neváleli na pláži - tři dny jsme měli půjčené auto, takže jsme si projeli ostrov křížem krážem včetně vnitrozemí a nádherných pláží na západě, jeden den jsme se byli projít k vodopádům a jeden den strávili výletem na lodi Ionian Star po okolních ostrůvcích s kapitánem, který měl stejný profil jako řecké sochy.

Neodpustím si pár fotek z dovolené:

recko

Vnitrozemí (vrchol Elati) , to v dálce jsou mraky.

recko

Pohled na západní stranu Lefkady.

recko

Příchod na jednu z nejkrásnějších pláží Lefkady - Porto Katsiky (115 schodů).

recko

Pláž Porto Katsiky - nádherně modrá voda, čistě bílý písek - jedním slovem: kýč!

Ještě mám před dokončením náhrdelník s tchermikitem, který mám rozešitý už čtvrtý týden - článek bude následovat velmi brzy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře