Souprava Arien

23. duben 2016 | 10.04 |

Konečně hotov! Náhrdelník, který jsem dvakrát odložila (poprvé kvůli svým sutaškovým náušnicím a podruhé kvůli náušnicím s růžičkovými kabošony) s kulatým labradoritem, velkými achátovými kuličkami a spoustou šitých květinek.

Arien

Náhrdelník působí poněkud temnějším dojmem, je jako noc ozářená stříbřitým svitem měsíce v tajemném lese s malou tůňkou. Možná se v barevné kombinaci odráží mé temné myšlenky a celková nutkavá potřeba změny v mém životě, na kterou ale nemám dost odvahy, a proto zůstávám v zajetí zaběhnutých kolejí dál a nejsem schopná se radovat z probouzejícího se jara a vůbec všeho, co mě obklopuje a z čeho bych za normálních okolností radost měla. Ty nespokojené pocity jsou plíživé a vlezlé a nedokážu se jich zbavit, přestože mé racionální já neshledává na mém životě nic špatného, má duše trpí.

Arien

Arien

Má touha tvořit se s narůstajícími večerními hodinami vytrácí a některé večery nešiju vůbec, protože na to prostě nemám sílu. Ale statečně bojuji a tak jsem si pro radost koupila další skleněné kabošonky s květinovými a motýlkovými motivy - asi z nich budou náušnice, jen ten čtveratý je sám a tak z něj možná ušiju náhrdelník nebo brož.

Kabošky

Hrozně moc se těším na začátek léta, až bude teplo, já si poklidím chatu a budeme tam s manželem a snad i dcerou (poslední roky stávkuje, což je ale vzhledem k věku pochopitelné) trávit víkendy - ta krásná prosluněná rána snídat v klidu a pohodě na terase, trávit večery s dobrým vínem, kdy se všechno ztiší, povívá vánek, všude je klid a ticho - prostě to tam miluju a šíleně se na to těším! Snažím se nemyslet na každodenní realitu, která mě ničí - vždyť toto krásné období je přede mnou......!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Souprava Arien rasha 23. 04. 2016 - 19:25
RE: Souprava Arien epona 24. 04. 2016 - 08:10