V barvě fuchsie

21. květen 2016 | 19.55 |

Začala jsem šít pátou čelenku, tentokrát červenou. Plánovala jsem ušít červený květ a dozdobit Swarovski rivolkou, případně nějakým šitým lístkem. Ale poněkud se to zvrhlo - po obšití rivolky a ušití dvou okvětních lístků mi bylo jasné, že cena čelenky by byla docela vysoká a bude tedy neprodejná. Takže jsem změnila svůj záměr a z čelenky bude náhrdelník, kde vyšší cena už tolik nevadí. Ale, ve čtvrtek za mnou byl kolega, že by si rád objednal náušnice pro svoji přítelkyni, takže jsem večer odložila rozešitý teď už náhrdelník, přesypala korálky z šicích krabiček do uskladňovacích krabiček, a vrhla se na náušnice V barvě fuchsie:

V barvě fuchsie

Měla jsem sice v plánu žehlit, ale to bude muset počkat (jsem zvědavá, v čem půjdu v pondělí do práce, protože o víkendu má být hezky a to budeme určitě na zahradě a na žehlení nebude čas....). Celý čtvrteční večer jsem si tedy hrála s obšíváním (opravdu hrála, protože to pro mě hraní je). No, a včera jsem náušničky došila a v pondělí je předám.

V barvě fuchsie

Jdu se kochat  novými přírustky do mé sbírky minerálů čekajících na obšití - dopoledne jsem totiž byla utrácet na Výstavišti, kde byla výstava Minerály Brno. Výstava je i zítra, takže kdo to dnes nestihl, tak má ještě možnost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: V barvě fuchsie rasha 22. 05. 2016 - 22:20
RE: V barvě fuchsie epona 23. 05. 2016 - 07:01