Náramky z minulého týdne

31. květen 2016 | 07.35 |
› 

 Poslední týden a něco šití poněkud zanedbávám, kromě náramků z minulého týdne jsem nic nového neušila. V pátek jsme měli s manželem oba dovolenou a byli od rána na zahradě, protože bylo krásně. K obědu jsme měli opečené špekáčky, a přestože jsme udělali na zahradě hodně práce a poněkud se oba sedřeli, byl to nádherný den. Večer jsem odpadla do postele hned po zprávách, takže žádné šití....v sobotu i v neděli to bylo podobné. Za to nás teď vítá dokonale posečená zahrada s nově hotovou skalkou a zasazenými keříky - muchovníkem a rakytníkem.

naramky

 První ze série náramků - modrý s třpytivým srdíčkem:

náramek

Druhý náramek se už tak dobře nešil, nebo spíš se  šil tak dobře, až jsem zapomněla navléknout ty korálky s velkou dírou a došlo mi to, až byl prakticky hotový. Takže jsem došila tři prostřední korálky z korálků. Manžel k tomu měl poznámku : "To je tak, když se u toho díváš na televizi." no, měl pravdu....

náramek

Tohle je tedy opravný pokus, když už jsem měla ty korálky nachystané:

náramek

A u bílého jsem pro změnu ušila ten šitý korálek na špatné místo, takže jsem ho musela rozstříhat a ušít znovu.  Z toho jsem usoudila, že bylo už dost náramků a i když jsem plánovala ušít ještě žlutý a oranžový, řekla jsem si, že zase někdy příště.

naramek

Jsou různě dlouhé, aby si každá zákaznice mohla vybrat ten, který jí sedí nejlépe:

naramky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Náramky z minulého týdne lednicka 31. 05. 2016 - 10:34