Z mořských vln a Půlnoční

20. srpen 2016 | 10.03 |

 Ještě na zahradě, tedy před dvěma týdny, jsem ušila a stihla nafotit tuto oglala spirálu jako Z mořských vln:

Z mořských vln....

Aby byl náhrdelník opravdu mořský, tak kromě barev, které představují moře a zlatý písek, jsou v ní zašité ještě říční perle. K náhrdelníku patří i jednoduché náušnice s říčníme perlami.

Z mořských vln....

A protože jsem si toho na zahradu nechtěla brát moc, tak jsem vzala ještě korálky na oglalu Půlnoční - kovově modro-šedou se stříbrnou a čirými ohňovkami s AB efektem - ale tu jsem došívala už v Jeseníkách.

Půlnoční

Ač se to nezdá, tak ušít takovýto náhrdelník trvá nejméně 8 hodin. Z dovolené jsme se vrátili až v neděli odpoledne a v pondělí ráno jsem mazala do práce, takže jsem s focením musela počkat až do další (této) soboty. Nicméně už mě žádná delší dovolená nečeká, možná ještě tak prodloužený víkend, takže se vrátí vše do zajetých kolejí a já zase budu moct ušité věci hned vkládat sem i na Flér. Ale ještě jeden týden v Jeseníkách bych klidně brala - je tam nádherně. Třeba se jednou také dočkám své vysněné roubenky na Vysočině.....

A ještě pohled na to, jak vypadá tato krajka na krku:

Půlnoční

Je o něco málo kratší než ta modrá a tak mi přijde, že je hezčí, i když ne každý má krček jako je fotící dekolt....

No a už mám ušité další dva náhrdelníky a jeden náramek, takže nebudu už tak dloho pauzírovat a další články se šperky budou brzy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře