Scarabeus

1. říjen 2016 | 09.54 |

 Souprava dostala jméno po rivolkách, které jsou v soupravě použité - Scarabeus green.

Scarabeus

V podstatě je téměř stejná jako souprava Lavender, jen rivolka na náhrdelníku je menší - 14 mm a náušnice jsou naopak z větších rivolek  (taky 14 mm), takže tam není ten kontrast mezi náhrdelníkem  a náušnicemi. A protože jsem měla rivolky čtyři, tak mě napadlo z té poslední ušít ještě prstýnek:

Scarabeus

Pro lepší představu, jak takový prstýnek vypadá na ruce:

Scarabeus

Nikdy jsem šité prstýnky moc nešila, protože nepoužívám kovové komponenty a prstýnek je tak ušitý jen na určitou velikost. Nicméně prstýnek je na ruce velmi příjemný a velmi dobře drží.

S náušnicemi jsem se pěkně natrápila - došívala jsem je v sobotu večer a už jsem se nesoustředila, protože si tak dokončuji prstýnek, náušnice před sebou, abych podle nich udělala prstýnek, všude ticho, všichni už chrupkají, tak se těším, až taky zalezu do postele se spokojeným pocitem, že mám hotovo a tu si najednou všimnu, že jedna náušnice má o jednu řadu korálek v tom prostředním obšití víc - myslela jsem, že mě šlahne. Takže vypárat a znovu....šla jsem spát až někdy v půl druhé v noci, protože já to nevzdávám a když se pro něco rozhodnu (například, že bude souprava hotová), tak to tak bude.

Scarabeus

 Souprava musí být samozřejmě hezká i z rubu:

Scarabeus

Pamatuji si na své začátky, kdy se mi nepodařil vychytat počet korálků u jednotlivých velikostí a párala jsem a stříhala, abych měla hezké obšití i odspodu, a stejně to někdy nevycházelo. Jednu rivolku jsem obšívala i hodinu, dnes nemám za dvacet minut co řešit. Je to fajn vidět na sobě pokroky a aby taky ne - po těch letech.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře