Stojánky a náušnice

4. říjen 2016 | 14.22 |

 Už byl nejvyšší čas, abych trošku zapracovala na prezentaci svých šperků. Naplno jsem si to uvědomila na loňské výstavě Minerály Brno, kdy byly šperky na malém prostoru naňahňané a nepřehledné, a přestože jsem tam něco jako stojánek na náušnice měla, nebylo to ono. Moje pocity potvrdily i mně blízké duše, takže jsem si řekla, že letos to musí být lepší, protože bych se šperkům i nadále chtěla věnovat, a když je šlověk ušije, tak by je i rád vystavil a následně prodal. Do profi stojánků se mi nechtěly investovat peníze, protože se zavedením EET pravděpodobně přestanu na jakékoliv akce jezdit - ale vždyť já ty stojánky mohu mít vystavené se šperky i doma...a bylo rozhodnuto. V pátek mi konečně po komplikovaném dohadování se s českou poštou stojánky dorazily:

stojánky

Přála jsem si je k narozeninám (teda jen ten na náušnice, ten druhý je takový bonus navíc) - původně měl stojánek na náušky vyrobit manžel, ale když se začal pídit po materiálu, vyšel by mu docela draho + práce v nepříliš vybavené garáži, tak prohledal internet  a pak mi ukázal tento naprosto dokonalý stojánek. Neváhala jsem ani chvilku a hned ho objednala, a protože byly stojánky za víc než příznivou cenu, objednala jsem si i ten druhý. Bohužel bych ho potřebovala trošku vyšší, ale na náramky bude dobrý.

stojánky

Když jsem si do náušnicového stojánku nastrkala všechny náušnice, zjistila jsem, že je tak z třetiny prázdný, že je náušniček málo.

stojánky

No, a protože si zrovna ležím (no, neležím, ale dobře...) s angínou, mám odpoledne čas na šití. Takže za dva dny přibyly do stojánku tyto parádní kuličkové náušnice:

náušky

a už se maká na dalších, ale ty už budou jiné.

Jako další zvelebení svého stánku budu mít velký starožitný rám - obraz, kde budou náhrdleníky. Tak se přijďte podívat 14.10. odpoledne do brněnského Babylonu na festival tance Tales of Sahara. Vstupné je zdarma. A kdo to nestihne, tak má možnost 19. - 20.11. na Minerálech Brno. Budu se na Vás těšit!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Stojánky a náušnice tlapka®pise.cz 04. 10. 2016 - 21:17
RE(2x): Stojánky a náušnice epona 05. 10. 2016 - 09:46