Scarlett a Priscilla

20. říjen 2016 | 09.55 |

Scarlett a Priscilla jsou jména mých zatím posledních náušnic.

Scarlett jsou zvláštní tím, že modré kabošony pod UV světlem září. Je to jedna z možností, jak se stát královnou diskoték.

Scarlett

Jsou hezky zdobené, mám tento styl ráda a také ho ráda šiju. Je poněkud pracnější, protože aby okolní obšití vypadalo jak má, musí se po obvodu prošívat několikrát a vždy se přidají jen nějaké korálky. Ale výsledek, si aspoň myslím, stojí za to.

Scarlett

Náušnice Priscilla jsem došila až v sobotu dopoledne, tak jsem je stihla vzít už jen na sobotní část programu Tales of Sahara. Uprotřed mají krásné tyrkenitové oválky a jsou opět ušité v mém oblíbeném zdobném vintage stylu.

Priscilla

Z Festivalu tance jsem si odnesla jednu velmi zajímavou zkušenost - naprostá většina žen a dívek, a to i přesto, že to byly z velké většiny orientální tanečnice, se držela při zemi, co se týká velikosti náušnic, a dívaly se jen na spodní dvě řady náušnic, kde byly jen ty nejmenší. Překvapilo mě to, protože jsem čekala přesný opak. Nicméně se našly i takové, které zajímaly právě ty větší kousky v mé nabídce.

Priscilla

Stojánek trošku prořídl, tak snad stihnu ještě nějaké ty ozdůbky do uší ušít, aby na Minerálech v Brně bylo zase z čeho vybírat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře