Náušnice Louisa a perníčky

22. prosinec 2016 | 18.29 |

 Nevím, jestli do Vánoc ještě stihnu došít náhrdelník do soutěže Klubu šitého šperku na téma: Plevel, ale jdu se pochlubit alespoň tyrkenitovými náušničkami:

Louisa

Velké jsou tak akorát:

Louisa

Nebyly jediné, co jsem v poslední době dělala, ušila jsem ještě jedny, ale protože budou překvapením pod stromečkem, dám je sem až po Štědrém dnu. Dalším kreativním počinem bylo již tradiční malování perníků. Letos jsem to hrubě nezvládla - nějak se mi nedařilo najít volné odpoledne, na kterém bychom se domluvily s Týnkou, když se pak jedno našlo a umíchala jsem polevu, Týnka už byla zmožená  pečením mufinek (brala si je na výlet se školou na vánoční trhy do Vídně) a po asi deseti namalovaných perníčkách prohlásila, že se potřebuje učit. Roman se malování dobrovolně vzdal, že ho to nebaví a já tak malovala perníky sama dokud mi neupadla ruka. Moc jich teda nebylo, takže letošní přehlídka bude krátká:

perníčky

perníčky 2

períčky3

perníčky4

Většina perníků sloužila jako malý dárek pro kolegy z práce, něco dostal dědeček a nám zbyla hromada nenamalovaných (ale taky dobrých). Letos to bylo poprvé, kdy mi zbyla poleva (kterou jsem pak vyhodila) a mám nenamalované perníčky....ale co, příští rok to bude snad lepší!

A co Vy? Stíháte všechno, co byste chtěli?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Náušnice Louisa a perníčky rebarbora®pise.cz 23. 12. 2016 - 19:15
RE(2x): Náušnice Louisa a perníčky epona 23. 12. 2016 - 19:36